Проєкт на допомогу мамам із дітьми під час війни розпочався у Запоріжжі

Початок повномасштабної російської агресії поставив перед українським суспільством нові виклики, тому числі — гуманітарні. Тому благодійний фонд «Імпульс.ЮА» за підтримки Українського Жіночого Фонду розпочав проєкт, спрямований на допомогу жінкам із дітьми, які зазнали негативного впливу війни.

Continue reading Проєкт на допомогу мамам із дітьми під час війни розпочався у Запоріжжі

Надання гуманітарної та соціально-психологічної допомоги жінкам з дітьми, які перебувають на території міста Запоріжжя та Запорізької області

Проєкт спрямовано на надання соціально-психологічної та гуманітарної допомоги жінкам з дітьми міста Запоріжжя і Запорізької області, які опинилися в зоні бойових дій, в зоні тимчасової окупації, зазнали негативних соціально-психологічних та матеріальних наслідків російської агресії, та особам, пов’язаним з цими...

Проект «Развивающий туризм»

Цель проекта — развитие социальных навыков, адаптация к жизни в обществе детей, подростков и молодежи, в том числе – находящихся в сложных жизненных обстоятельствах, через проведение туристических мероприятий различного формата.

Continue reading Проект «Развивающий туризм»

Проект «Ліга успіху» запрошує запорізьких підлітків!

Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» за підтримки Інституту «Республіка» розпочинає грандіозний та амбіційний проект для запорізький підлітків «Ліга успіху»!

Continue reading Проект «Ліга успіху» запрошує запорізьких підлітків!

Фестиваль «Гармонія краси-2018» обещает быть грандиозным и ищет партнеров!

Юбилейный, пятый конкурс красоты воспитанников детских домов «Гармонія краси» обещает стать самым грандиозным в истории мероприятия. В нынешнем году свои силы для проведения фестиваля волонтерская группа AngelS объединила с благотворительным фондом «Импульс.ЮА». И это сотрудничество уже дало первые плоды: «Гармонія краси» стала победителем грантового конкурса «Мы – это город».

Continue reading Фестиваль «Гармонія краси-2018» обещает быть грандиозным и ищет партнеров!