Фонд «Імпульс.ЮА» допомагає дітям і підліткам вразливих категорій: це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених і багатодітних сімей; діти із сімей переселенців і постраждалі від бойових дій; діти учасників АТО; діти з інвалідністю; діти з інтернатів та реабілітаційних центрів.
Наш фонд допомагає таким дітям подолати негативних наслідки їхніх життєвих обставин, розвиває в них корисні якості, які допоможуть досягти успіху в житті, а також допомагає вберегти цих дітей від самоствердження через негативні способи, і спрямовує їхню енергію в конструктивне і корисне для суспільства русло.
Для цього ми проводимо з дітьми різнобічні розвиваючі заняття: з розвитку впевненості в собі і публічних виступів; по роботі в команді та лідерству; з ненасильницького спілкування і навичок вирішувати конфлікти; з англійської мови та фінансової грамотності, з проектного менеджменту, і т.д. Під час спеціальних розвиваючих поїздок по Україні вони вчаться планувати бюджет і економно розпоряджатися грошима, а також проводимо інші корисні і захопливі для дітей заняття.
А ще — залучаємо дітей до участі в соціальних і волонтерських заходах. Ініціаторами деяких з них стають самі підопічні фонду.
В результаті діти здобувають корисні навички, прагнуть до подальшого розвитку і досягають успіху. Наші підопічні вже стали учасниками і переможцями національних та міжнародних програм для дітей та молоді. Вони починають допомагати іншим людям і суспільству в цілому. Більше про нас можна прочитати на сайті impulsua.org.

Просимо Вас підтримати діяльність нашого фонду! Навіть сума в 1-2 тисячі гривень дозволить організувати цілий ряд корисних занять для цих дітей!
Зробіть, будь ласка, можливу для Вас благодійну пожертву:
рахунок № UA523133990000026001055751867
в ЗРУ КБ ПРИВАТБАНК, м. Запоріжжя
МФО 313399
Благодійна організація «Благодійний фонд «Імпульс.ЮА»
код ЄДРПОУ 41309445
із вказанням призначення перерахування «Благодійна допомога».

За бажання, після перерахування напишіть повідомлення на електронну пошту impulsuaorg@gmail.com, в якому вкажіть дату та суму платежу, і ім’я, під яким вказати Вас у звіті. Або, якщо Ви не бажаєте, щоб Ваше ім’я було вказано, ми можемо вказати Вас як анонімного благодійника.

Звіти про надходження та витрати благодійних пожертв будуть опубліковані на сайті http://impulsua.org/ у розділі «ЗВІТИ».

Якщо Ви готові допомогти діяльності фонду власною волонтерською роботою, повідомте, будь ласка, за номером 067 614 10 53, або на електронну пошту impulsuaorg@gmail.com.

 

З найкращими побажаннями,
Микола Колодяжний,
Директор Благодійного фонду «Імпульс.ЮА»