Фонд «Імпульс.ЮА» допомагає дітям і підліткам вразливих категорій: це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених і багатодітних сімей; діти із сімей переселенців і постраждалі від бойових дій; діти учасників АТО; діти з інвалідністю; діти з інтернатів та реабілітаційних центрів.
Наш фонд допомагає таким дітям подолати негативних наслідки їхніх життєвих обставин, розвиває в них корисні якості, які допоможуть досягти успіху в житті, а також допомагає вберегти цих дітей від самоствердження через негативні способи, і спрямовує їхню енергію в конструктивне і корисне для суспільства русло.
Для цього ми проводимо з дітьми різнобічні розвиваючі заняття: з розвитку впевненості в собі і публічних виступів; по роботі в команді та лідерству; з ненасильницького спілкування і навичок вирішувати конфлікти; з англійської мови та фінансової грамотності, з проектного менеджменту, і т.д. Під час спеціальних розвиваючих поїздок по Україні вони вчаться планувати бюджет і економно розпоряджатися грошима, а також проводимо інші корисні і захопливі для дітей заняття.
А ще — залучаємо дітей до участі в соціальних і волонтерських заходах. Ініціаторами деяких з них стають самі підопічні фонду.
В результаті діти здобувають корисні навички, прагнуть до подальшого розвитку і досягають успіху. Наші підопічні вже стали учасниками і переможцями національних та міжнародних програм для дітей та молоді. Вони починають допомагати іншим людям і суспільству в цілому. Більше про нас можна прочитати на сайті impulsua.org.

Просимо Вас підтримати діяльність нашого фонду! Навіть сума в 1-2 тисячі гривень дозволить організувати цілий ряд корисних занять для цих дітей!
Зробіть, будь ласка, можливу для Вас благодійну пожертву:
рахунок № 26001055751867
в ЗРУ КБ ПРИВАТБАНК, м. Запоріжжя
МФО 313399
Благодійна організація «Благодійний фонд «Імпульс.ЮА»
код ЄДРПОУ 41309445
із вказанням призначення перерахування «Благодійна допомога».

Також Ви можете скористатись для зручного і швидкого перерахуваня нашою сторінкою на сервісі LiqPay.

За бажання, після перерахування напишіть повідомлення на електронну пошту impulsuaorg@gmail.com, в якому вкажіть дату та суму платежу, і ім’я, під яким вказати Вас у звіті. Або, якщо Ви не бажаєте, щоб Ваше ім’я було вказано, ми можемо вказати Вас як анонімного благодійника.

Звіти про надходження та витрати благодійних пожертв будуть опубліковані на сайті http://impulsua.org/ у розділі «ЗВІТИ».

Якщо Ви готові допомогти діяльності фонду власною волонтерською роботою, повідомте, будь ласка, за номером 067 614 10 53, або на електронну пошту impulsuaorg@gmail.com.

 

З найкращими побажаннями,
Микола Колодяжний,
Директор Благодійного фонду «Імпульс.ЮА»