Запорізький проект «Ліга успіху» завершився «Фінальним викликом»

У Запоріжжі підбили підсумки унікального в своєму роді проекту «Розвиток громадської активності підлітків і молоді вразливих категорій». Ініціатива отримала неофіційну назву «Ліга успіху», а її учасниками стали тридцять хлопців і дівчат нашого регіону. На минулих вихідних в приміщенні обласної бібліотеки вони провели підсумковий захід під назвою Final Challenge.

Continue reading Запорізький проект «Ліга успіху» завершився «Фінальним викликом»

«Ліга успіху» запрошує на Final Challenge!

У суботу, 27 квітня, учасники та учасниці проекту «Ліга успіху» проведуть Final Challenge — підсумковий форум проекту, який вони готують самостійно. Стартує подія о 12 годині в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці (пр. Соборний, 142).

Continue reading «Ліга успіху» запрошує на Final Challenge!

Фонд «Імпульс.ЮА» увійшов до трійки найкращих організацій України

Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» увійшов до трійки лідерів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018» в номінації «Благодійність в освіті та науці», та отримав спеціальну відзнаку конкурсу. Про це організатори конкурсу оголосили під час урочистої церемонії нагородження, яка пройшла 16 квітня 2019 року у приміщенні Київської міської адміністрації.

Continue reading Фонд «Імпульс.ЮА» увійшов до трійки найкращих організацій України

Запорожские подростки разрушают стереотипы о своей пассивности

Целый ряд собственных мини-проектов, культурных, социальных, экологических – инициировали запорожские подростки, участники и участницы проекта «Лига успеха». Мероприятия сразу нескольких из них состоялись вчера в областной библиотеке.

Continue reading Запорожские подростки разрушают стереотипы о своей пассивности

Березень у «Лізі успіху»: виходимо на авансцену!

В березні напрацювання учасників та учасниць запорізького проекту «Ліга успіху» почали з’являтися у публічному просторі. Підготовка та анонсування власних міні-проектів. Декілька ефірів у місцевих ЗМІ. Навчальний візит до Львова та представлення проекту у Львівській міськраді. Про все розкажемо по-порядку.

Continue reading Березень у «Лізі успіху»: виходимо на авансцену!