До уваги молоді та молодіжних працівників ОТГ Запорізької області!

Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» запрошує вас до участі у новому фантастичному етапі програми «Ліга успіху» — проекті «Ліга успіху: Зустріч п’яти королівств»!

Continue reading До уваги молоді та молодіжних працівників ОТГ Запорізької області!

Емінем та Мадонна роздавали автографи дітям із запорізького інтернату

Минулими вихідними у запорізькому інтернаті №7 відбувся незвичний концерт. Перед дітьми виступили Луї Армстронг, Мерилін Монро, Емінем та Мадонна. І хоча, звичайно, це були не самі американські артисти, а їхні запорізькі колеги, емоції у дітей просто зашкалювали!

Continue reading Емінем та Мадонна роздавали автографи дітям із запорізького інтернату

На Форумі лідерів думок у Запоріжжі місцеві підлітки привертали увагу до проблеми булінгу

У Запоріжжі на Форумі лідерів думок місцеві підлітки провели активну інформаційну кампанію, спрямовану на привернення уваги до проблеми булінгу. Підтримали ініціативу велика кількість учасників та гостей Форуму, в тому числі відома телеведуча, журналістка та блогерка Яніна Соколова.

Continue reading На Форумі лідерів думок у Запоріжжі місцеві підлітки привертали увагу до проблеми булінгу

Діти із запорізького інтернату перевтілилися у легендарних Spice Girls

У фотостудії JOY пройшла незвичайна фотосесія учасників фестивалю «Гармонія сердець-2019». Діти-учасники фестивалю разом з відомими запорізькими артистами постали в образах популярних вітчизняних і світових зірок, щоб підготувати матеріали для своїх спільних постерів.

Continue reading Діти із запорізького інтернату перевтілилися у легендарних Spice Girls

Життя попри двісті ударів на хвилину

Я люблю наводити дітям приклади того, як люди, незважаючи на труднощі свого життя, досягають успіху. Зазвичай це історії вже відомих людей. Марійка поки що не має масштабної слави. Але я переконаний, що років через двадцять половина Запоріжжя буде захоплено розказувати, як допомагали цій дівчинці робити перші кроки.

Continue reading Життя попри двісті ударів на хвилину