Фонд «Імпульс.ЮА» запустив проєкт зі створення освітнього відео для молоді!

Друзі, із величезним задоволенням ділимось із вами класною новиною! Ми запустили новий, короткий, але дуже класний проєкт!

Continue reading Фонд «Імпульс.ЮА» запустив проєкт зі створення освітнього відео для молоді!

Топ-10 фото фонду «Імпульс.ЮА» у 2020 році

У проміжок між передноворічною біганиною і навалою вже післясвяткових справ, можна трохи перепочити, і спокійно погортати сторінки року, що відійшов у минуле ) Отже, топ-10 фото 2020 року: світлини і події, які залишили найяскравіші спогади — в хронологічному порядку

Continue reading Топ-10 фото фонду «Імпульс.ЮА» у 2020 році

Як виглядає благодійність у Запоріжжі: Микола Колодяжний

У рубриці «Як виглядає благодійність у Запоріжжі» медіа-прокет «Неначасі» знайомить з відомими волонтерами та працівниками громадських організацій міста. Кожному та кожній з них ми ставимо п′ять однакових запитань про те, чим вони займаються і чому це важливо. Сьогодні спілкуємося з Миколою Колодяжним, директором запорізького благодійного фонду «Імпульс.UA».

Continue reading Як виглядає благодійність у Запоріжжі: Микола Колодяжний

Запорізькі школярі будуть створювати власні соціальні підприємства!

Зовсім скоро школи Запоріжжя та області зможуть долучитися до проекту з розвитку шкільного соціального підприємництва. А найбільш активні навчальні заклади навіть отримають кошти на розвиток власних стартапів. Про це ініціатори проекту розказали на онлайн-зустрічі із представниками запорізьких органів освіти.

Continue reading Запорізькі школярі будуть створювати власні соціальні підприємства!

Масштабна «ProКАЧКА» завершила сезон «Ліги успіху» у Запоріжжі!

У Запоріжжі відбувся масштабний вуличний лекторій для молоді під назвою InfoParty «ProКАЧКА». Його ініціаторами стали учасники і учасниці програми «Ліга успіху» запорізького благодійного фонду «Імпульс.ЮА».

Continue reading Масштабна «ProКАЧКА» завершила сезон «Ліги успіху» у Запоріжжі!