Велика поїздка з гуманітарною допомогою до сільських районів

За одну поїздку ми охопили гуманітарною допомогою мешканців одразу п’яти сіл — Микільське, Василівське, Вільнянка, Новосолошине та Тимошівка Преображенської громади Пологівського району Запорізької області.

Continue reading Велика поїздка з гуманітарною допомогою до сільських районів

У столиці Словаччини відкрилася фотовиставка, присвячена Оріхову

У День незалежності України, 24 серпня, у Братиславі відкрилася виставка фотографій, присвячена місту Оріхову Запорізької області. Виставка отримала назву «Незламний Оріхів», і покликана показати життя невеличкого українського міста під постійними обстрілами та бомбардуваннями з боку росіян.

Continue reading У столиці Словаччини відкрилася фотовиставка, присвячена Оріхову

Програма підтримки для жінок з дітьми продовжила свою роботу!

Нарешті це сталося! Момент, на який ми довго чекали! Адже, завдяки підтримці наших нових партнерів, Німецько-українського форуму та Йорга Дрешера, ми змогли продовжити роботу для жінок-переселенок з дітьми у Запоріжжі!

Continue reading Програма підтримки для жінок з дітьми продовжила свою роботу!

Оріхів тримається під обстрілами, допомагаємо містянам виживати

Кожного разу, коли ми приїздимо до Оріхова, бачимо нові руйнування. Місто регулярно піддається обстрілам та бомбардуванням. На зворотному шляху випадково зустріли місцеву мешканку, яка плакала прямо на вулиці. Коли спитали у неї, що трапилося, почули: «У мій будинок пряме влучання…»

Continue reading Оріхів тримається під обстрілами, допомагаємо містянам виживати

Дванадцять місяців нової діяльності: підсумки шостого року роботи фонду «Імпульс.ЮА»

28-го квітня 2023-го року благодійному фонду «Імпульс.ЮА» виповнюється шість років. І саме в квітні виповнюється рік, як фонд почав системно працювати у сфері підтримки переселенців та інших вразливих категорій. У новій для себе сфері, переключитися на яку змусило повномасштабне військове російське вторгнення та його наслідки. Тож сьогодні коротко підіб’ємо підсумки цієї роботи та трохи розкажемо про подальші плани.

Continue reading Дванадцять місяців нової діяльності: підсумки шостого року роботи фонду «Імпульс.ЮА»