![](http://impulsua.org/wp-content/uploads/2022/04/photo5397777901497202835.jpg)
Проєкт спрямовано на надання соціально-психологічної та гуманітарної допомоги жінкам з дітьми міста Запоріжжя і Запорізької області, які опинилися в зоні бойових дій, в зоні тимчасової окупації, зазнали негативних соціально-психологічних та матеріальних наслідків російської агресії, та особам, пов’язаним з цими жінками. Опосередкованими бенефіціаріями проєкту будуть діти та інші особи, які знаходяться у піклуванні цих жінок.
Проєкт «Надання гуманітарної та соціально-психологічної допомоги жінкам з дітьми, які перебувають на території міста Запоріжжя та Запорізької області» виконує Благодійна організація «Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» за підтримки Українського Жіночого Фонду»