Львів, Франківськ, Яремче: нарешті ми знову мандрували!

На цю поїздку ми чекали настільки довго, що навіть уявити важко. Чекали, як ковтка свіжого повітря. Адже саме в мандрівках твориться магія спільних вражень.

Continue reading Львів, Франківськ, Яремче: нарешті ми знову мандрували!

Топ-10 фото фонду «Імпульс.ЮА» у 2020 році

У проміжок між передноворічною біганиною і навалою вже післясвяткових справ, можна трохи перепочити, і спокійно погортати сторінки року, що відійшов у минуле ) Отже, топ-10 фото 2020 року: світлини і події, які залишили найяскравіші спогади — в хронологічному порядку

Continue reading Топ-10 фото фонду «Імпульс.ЮА» у 2020 році

Як виглядає благодійність у Запоріжжі: Микола Колодяжний

У рубриці «Як виглядає благодійність у Запоріжжі» медіа-прокет «Неначасі» знайомить з відомими волонтерами та працівниками громадських організацій міста. Кожному та кожній з них ми ставимо п′ять однакових запитань про те, чим вони займаються і чому це важливо. Сьогодні спілкуємося з Миколою Колодяжним, директором запорізького благодійного фонду «Імпульс.UA».

Continue reading Як виглядає благодійність у Запоріжжі: Микола Колодяжний

Життя попри двісті ударів на хвилину

Я люблю наводити дітям приклади того, як люди, незважаючи на труднощі свого життя, досягають успіху. Зазвичай це історії вже відомих людей. Марійка поки що не має масштабної слави. Але я переконаний, що років через двадцять половина Запоріжжя буде захоплено розказувати, як допомагали цій дівчинці робити перші кроки.

Continue reading Життя попри двісті ударів на хвилину

«Лига успеха»: как проект меняет жизни запорожских подростков и делает их супергероями. Фото. Видео

В конце сентября этого года в Запорожье стартовал второй сезон благотворительного проекта «Лига успеха». Он направлен на помощь детям, преимущественно уязвимых категорий, в их личностном и социальном развитии. Чтобы подробнее узнать о программе, ее деятельности и участниках, РепортерUA встретился с руководителем благотворительного фонда «Импульс.UA» Николаем Колодяжным, который и инициировал сам проект. Он носит условное название «Лига успеха», а формально называется: «Программа развития общественной активности среди подростков и молодежи».

Continue reading «Лига успеха»: как проект меняет жизни запорожских подростков и делает их супергероями. Фото. Видео