Програма підтримки для жінок з дітьми продовжила свою роботу!

Нарешті це сталося! Момент, на який ми довго чекали! Адже, завдяки підтримці наших нових партнерів, Німецько-українського форуму та Йорга Дрешера, ми змогли продовжити роботу для жінок-переселенок з дітьми у Запоріжжі!

Continue reading Програма підтримки для жінок з дітьми продовжила свою роботу!

Оріхів тримається під обстрілами, допомагаємо містянам виживати

Кожного разу, коли ми приїздимо до Оріхова, бачимо нові руйнування. Місто регулярно піддається обстрілам та бомбардуванням. На зворотному шляху випадково зустріли місцеву мешканку, яка плакала прямо на вулиці. Коли спитали у неї, що трапилося, почули: «У мій будинок пряме влучання…»

Continue reading Оріхів тримається під обстрілами, допомагаємо містянам виживати

Дванадцять місяців нової діяльності: підсумки шостого року роботи фонду «Імпульс.ЮА»

28-го квітня 2023-го року благодійному фонду «Імпульс.ЮА» виповнюється шість років. І саме в квітні виповнюється рік, як фонд почав системно працювати у сфері підтримки переселенців та інших вразливих категорій. У новій для себе сфері, переключитися на яку змусило повномасштабне військове російське вторгнення та його наслідки. Тож сьогодні коротко підіб’ємо підсумки цієї роботи та трохи розкажемо про подальші плани.

Continue reading Дванадцять місяців нової діяльності: підсумки шостого року роботи фонду «Імпульс.ЮА»

Крізь біль і сльози – до нового життя: наші заходи соціально-психологічної підтримки жінок-переселенок продовжуються

Географія учасниць наших зустрічей розширюється. Тепер маємо і переселенок, які приїхали з Бахмута. А проблеми, з якими вони приходять, нажаль, залишаються тими ж, і такими ж гострими.

Continue reading Крізь біль і сльози – до нового життя: наші заходи соціально-психологічної підтримки жінок-переселенок продовжуються

Чи дійсно потрібно переселенцям те, що ми для них робимо?

З яких постулатів ми виходимо, коли допомагаємо переселенцям? Виходимо з їхніх запитів, чи з висновків аналітиків, чи з норм гуманітарного права? Чи з власного бачення про те, що ми самі вважаємо за потрібне? Чи просто робимо те, що спускають нам «згори», не замислюючись глибоко, чи дійсно потрібно те, що ми робимо, і так, як ми це робимо?

Continue reading Чи дійсно потрібно переселенцям те, що ми для них робимо?