Дванадцять місяців нової діяльності: підсумки шостого року роботи фонду «Імпульс.ЮА»

28-го квітня 2023-го року благодійному фонду «Імпульс.ЮА» виповнюється шість років. І саме в квітні виповнюється рік, як фонд почав системно працювати у сфері підтримки переселенців та інших вразливих категорій. У новій для себе сфері, переключитися на яку змусило повномасштабне військове російське вторгнення та його наслідки. Тож сьогодні коротко підіб’ємо підсумки цієї роботи та трохи розкажемо про подальші плани.

Continue reading Дванадцять місяців нової діяльності: підсумки шостого року роботи фонду «Імпульс.ЮА»

Крізь біль і сльози – до нового життя: наші заходи соціально-психологічної підтримки жінок-переселенок продовжуються

Географія учасниць наших зустрічей розширюється. Тепер маємо і переселенок, які приїхали з Бахмута. А проблеми, з якими вони приходять, нажаль, залишаються тими ж, і такими ж гострими.

Continue reading Крізь біль і сльози – до нового життя: наші заходи соціально-психологічної підтримки жінок-переселенок продовжуються

Чи дійсно потрібно переселенцям те, що ми для них робимо?

З яких постулатів ми виходимо, коли допомагаємо переселенцям? Виходимо з їхніх запитів, чи з висновків аналітиків, чи з норм гуманітарного права? Чи з власного бачення про те, що ми самі вважаємо за потрібне? Чи просто робимо те, що спускають нам «згори», не замислюючись глибоко, чи дійсно потрібно те, що ми робимо, і так, як ми це робимо?

Continue reading Чи дійсно потрібно переселенцям те, що ми для них робимо?

«Я нічого не хочу. Поверніть мені моє минуле життя»: як на Запоріжжі жінки-переселенки долають травми від війни

Свою роботу БФ «Імпульс.UA» зосередив на допомозі найбільш незахищеним і вразливим до наслідків війни верствам населення серед ВПО, а саме — жінкам-переселенкам із дітьми.

Continue reading «Я нічого не хочу. Поверніть мені моє минуле життя»: як на Запоріжжі жінки-переселенки долають травми від війни

Львів, Франківськ, Яремче: нарешті ми знову мандрували!

На цю поїздку ми чекали настільки довго, що навіть уявити важко. Чекали, як ковтка свіжого повітря. Адже саме в мандрівках твориться магія спільних вражень.

Continue reading Львів, Франківськ, Яремче: нарешті ми знову мандрували!