Масштабна «ProКАЧКА» завершила сезон «Ліги успіху» у Запоріжжі!

У Запоріжжі відбувся масштабний вуличний лекторій для молоді під назвою InfoParty «ProКАЧКА». Його ініціаторами стали учасники і учасниці програми «Ліга успіху» запорізького благодійного фонду «Імпульс.ЮА».

Continue reading Масштабна «ProКАЧКА» завершила сезон «Ліги успіху» у Запоріжжі!

У Запоріжжі для молоді проведуть вуличне InfoParty «ПроКАЧКА»!

8 серпня, з 18 до 20 години, на нижньому майданчику каскаду фонтанів «Райдуга» пройде вуличний лекторій для молоді під незвичною назвою Infoparty «ProКачка». Його ініціаторами стали учасники молодіжної програми «Ліга успіху» запорізького благодійного фонду «Імпульс.ЮА».

Continue reading У Запоріжжі для молоді проведуть вуличне InfoParty «ПроКАЧКА»!

«Ера нових творців» надихає молодь з різних куточків України!

Як мистецтво і творчість можуть змінювати нас, і змінювати світ навколо нас? Впродовж минулого тижня під час навчального модулю «Ера нових творців» над цим активно працювали прекрасні хлопці і дівчата з різних куточків України.

Continue reading «Ера нових творців» надихає молодь з різних куточків України!

«Лідерство для дівчат 2.0»: ще більше натхнення і нових хороших друзів!

Оскільки бажаючих взяти участь у онлайн-курсі «Лідерство для дівчат» виявилося у багато разів більше, ніж передбачена кількість учасниць, ми провели ще один навчальний модуль з цієї теми. Маємо одразу чесно зізнатися, що другий модуль вийшов ще кращим! Адже ми врахували досвід першого модулю, і, відповідно, удосконалили програму другого.

Continue reading «Лідерство для дівчат 2.0»: ще більше натхнення і нових хороших друзів!