Щиро радий вітати Вас на сайті Благодійного фонду «Імпульс.ЮА»!

Мене звати Микола Колодяжний, я є засновником і керівником Благодійного фонду «Імпульс.ЮА».

Для кого і для чого

Наш фонд створений, щоб допомагати дітям у складних життєвих обставинах долати психологічні проблеми, соціалізуватись та гармонійно розвиватися.

Наші підопічні – це діти з багатодітних, неповних, малозабезпечених сімей, з сімей внутрішньо переміщених осіб та з інвалідністю. Є серед наших підопічних і такі, що поєднують у своїй долі одразу декілька цих ускладнюючих обставин.

Завдання фонду – допомогти таким дітям подолати психологічні проблеми і комплекси, які виникли внаслідок минулих чи наявних життєвих ускладнень. Допомогти їм розвиватись різнобічно і гармонійно, і стати в майбутньому цілісними та зрілими особистостями, які будуть здатні допомогти не тільки собі, а й іншим.


Як виник фонд

Ідея створення фонду виникла в ході впровадження у Запоріжжі програми з безкоштовного вивчення англійської для дітей у складних життєвих обставинах. Під час проведення занять виявилось, що соціальні, психологічні та фізичні проблеми дітей негативно впливають на успішність у навчанні. Під час спілкування з однією  зі студенток щодо причин слабкої активності на заняттях почув відверте: «Я боюсь, що з мене будуть сміятись». Подібних історій виявилося багато. Так з’ясувалася потреба проведення додаткових, розвиваючих занять, які будуть допомагати дітям долати психологічні проблеми і розвивати важливі особисті якості.

Від цієї ідеї пішла і назва фонду — імпульс, поштовх, натхнення для подолання  дітьми нинішніх проблем та для подальшого різнобічного розвитку і самореалізації.

Перші кроки

Так, завдяки підтримці друзів, почали з’являтися додаткові заняття з ораторського мистецтва, акторської майстерності, заняття з психологами та соціальними педагогами, заняття з особистісного розвитку, лекції і майстер-класи з йоги та здорового способу життя і так далі. Ми щиро вдячні всім нашим друзям, які допомагали та допомагають у цій справі!


Серед пріоритетних напрямків наших занять – розвиток комунікативних навичок, формування у підопічних фонду життєво необхідних вмінь та знань. Навчання ми намагаємося будувати у інтерактивній формі, щоб засвоєні теоретичні відомості одразу закріплювались через виконання практичних завдань.

Кожна така зустріч, кожен такий захід стають для цих дітей маленьким кроком до більш гармонійного особистісного розвитку та до щасливого повноцінного життя. За спостереженнями батьків, викладачів, психологів і самих вихованців, вони стають більш розкутими, відкритими та активними. Це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку.

Що далі

Але ці розвиваючі заняття, для досягнення глибокого та стійкого результату, потрібно проводити системно. Проведення занять волонтерами не є системними, оскільки залежать від суб’єктивних можливостей і бажань волонтера. Спеціалісти ж з високою кваліфікацією, які можуть забезпечити якісний необхідний результат, не можуть тривалий час постійно працювати без хоча б мінімальної оплати їхньої праці. Більшість родин учнів коштів на такі заняття не має. Немає наразі для цього додаткових коштів і у фонду.

Чим допомогти

Тому ми звертаємося до Вас за підтримкою на регулярне проведення необхідних психологічних та розвиваючих занять із підопічними. Впродовж наступного року хотілося б забезпечити щотижневі заняття із психологами чи соціальними педагогами та оплату корекційних занять з йоги для дітей, що мають ускладнення зі здоров’ям.

Зробіть, будь ласка, можливу для Вас благодійну пожертву:
рахунок № 26001055751867
в ЗРУ КБ ПРИВАТБАНК, м. Запоріжжя
МФО 313399
Благодійна організація «Благодійний фонд «Імпульс.ЮА»
код ЄДРПОУ 41309445
із вказанням призначення перерахування «Благодійна допомога».

Також Ви можете скористатись для зручного і швидкого перерахуваня нашою сторінкою на сервісі LiqPay.

За бажання, після перерахування напишіть повідомлення на електронну пошту impulsuaorg@gmail.com, в якому вкажіть дату та суму платежу, і ім’я, під яким вказати Вас у звіті.

Звіти про надходження та витрати благодійних пожертв будуть опубліковані на сайті http://impulsua.org/ у розділі «ЗВІТИ».

Якщо Ви готові допомогти діяльності фонду власною волонтерською роботою, повідомте, будь ласка, за номером 067 614 10 53, або на електронну пошту impulsuaorg@gmail.com.

 

З найкращими побажаннями,
Микола Колодяжний,
Директор Благодійного фонду «Імпульс.ЮА»