Минулими вихідними у хабі «Платформа спільних дій» відбувся фінальний акорд фестивалю «Гармонія сердець-2019». Учасники фестивалю, волонтери, артисти зібралися разом, щоб переглянути відеоверсію фестивалю, згадати ті фантастичні миттєвості, а також отримати пам’ятні подарунки.

Вже майже два місяці минуло з дня грандіозного фестивалю «Гармонія сердець», а яскраві враження продовжують наповнювати серця учасників та глядачів.

Нагадаємо, Фестиваль «Гармонія сердець» — це особливий фестиваль творчих тандемів з одного боку – вихованців реабілітаційних центрів, інтернатних закладів та прийомних сімей, і з іншого – професійних артистів. Відбувся він 1 грудня 2019 року на сцені концертного залу ім. Глінки Запорізької обласної філармонії. У фестивалі взяли участь майже півсотні дітей зазначених категорій, а також популярні запорізькі артисти та творчі колективи. Зірковими гостями «Гармонії сердець» стали ведучі Світлана Махнічева та Андрій Доманський, і музичний гурт NZK.

Загалом яскравий фестиваль тривав більше ніж дві з половиною години, увібравши у себе 26 творчих номерів! Звичайно, самі учасники, волонтери та артисти бачили шоу лише уривками. Щоб відчути всю грандіозність самими створеного дійства, вони зібралися разом у гостинному хабі «Платформа спільних дій». Де на величезному екрані, в чудових комфортних умовах відчули себе вже у якості глядачів. Враження від побаченого були настільки сильними, що часом учасники не могли втриматися від бурхливих оплесків.

На згадку про зустріч та про фестиваль загалом учасники та волонтери отримали календарі зі світлинами з фестивалю, а також диски з відеозаписами та фотографіями «Гармонії сердець».

На цьому всі етапи фестивалю «Гармонія сердець» можна вважати і офіційно, і фактично завершеними. Але продовження обов’язково буде!

Допомогу у проведенні заходу надали ресторан “Sir Lancelot”, Андрій Величко та Дмитро Двуреченський.

Фотографії: Микита Котович

Фестиваль «Гармонія сердець-2019» проводився у партнерстві волонтерської групи AngelS та благодійного фонду «Імпульс.ЮА», за підтримки конкурсу «Ми – це місто», що адмініструється громадською організацією «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації та Служби у справах дітей Запорізької міськради.

#гармонія_сердець #angels_zp #імпульс_юа #МиЦеМісто