За участі Благодійного фонду «Імпульс.ЮА» в Запоріжжі реалізується проект з безкоштовного вивчення англійської мови дітьми з сімей у складних життєвих обставинах «The English Access Microscholarship Program».

Проект «The English Access Microscholarship Program» є ініціативою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Державного департаменту США і фінансується Державним департаментом США.

В Україні проект впроваджує відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації Project Harmony, Inc. Ukraine. Реалізацію проекту у Запоріжжі забезпечує Благодійний фонд «Імпульс.ЮА».

В рамках проекту надається безкоштовна допомога молоді у складних життєвих обставинах віком від 13 до 16 років у вивченні англійської мови шляхом проведення позашкільних та інтенсивних занять. Проект дає можливість українським учням більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички, взяти активну участь у розвитку України, а також розширити свої можливості для можливої участі у майбутніх програмах обміну і навчальних програмах.

На даний момент у Запоріжжі в навчальній групі проекту беруть двадцять учнів із сімей у складних життєвих обставинах: діти із багатодітних, неповних, малозабезпечених сімей, із сімей внутрішньо переміщених осіб, прийомні діти та діти під опікою, а також діти з інвалідністю. Учасники групи були відібрані на конкурсній основі впродовж вересня-жовтня 2016 року.

Навчання даної групи розпочалося в листопаді 2016 року, і заплановане до завершення навчального 2018 року.

Заняття в рамках проекту проходять двічі на тиждень, у приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Викладачами проекту у Запоріжжі є досвідчені вчителі з багаторічним успішним досвідом:

Оксана Володимирівна Холод, викладачка англійської мови Запорізької гімназії №93.

Ольга Олександрівна Яблуновська, викладачка англійської мови Запорізької гімназії №93.

Координатор проекту у Запоріжжі – Микола Миколайович Колодяжний, директор Благодійного фонду «Імпульс.ЮА».

З питань щодо проекту можете звертатись за телефоном 067 614 10 53,
або на електронну пошту impulsuaorg@gmail.com