Стартувала підготовка масштабного фестивалю вихованців інтернатів «Гармонія сердець», і організатори шукають волонтерів!

Фестиваль вихованців інтернатних закладів та дитячих будинків «Гармонія сердець» відбудеться 1 грудня 2019 року на сцені Запорізької обласної філармонії. Подія це дійсно унікальна і масштабна, оскільки в яскравих творчих дуетах на сцені фестивалю виступлять діти з інтернатів та професійні артисти.
 
Для гідного виступу юним учасникам потрібно ретельно підготуватися. Також необхідна буде допомога з підготовки залу, сцени, фотозони, проведення фотосесій і відеозйомки, і в багатьох інших організаційних і творчих завданнях. Якщо ви хочете приєднатися до найяскравішого і найпозитивнішої події року — ласкаво просимо!
 
Отже, фестивалю «Гармонія сердець» потрібні волонтери за такими напрямками:
— волонтери в команди по роботі з дітьми-учасниками фестивалю. Ви будете супроводжувати дитину на всіх етапах підготовки до виступу, проведете її від перших репетицій з артистами до урочистого нагородження на сцені. Це дуже відповідальна і в той же час дуже приємна місія!
— волонтери в команду підготовки та оформлення приміщення обласної філармонії, які займуться підготовкою яскравого антуражу фестивалю, від розробки концепції до втілення задуму в життя;
— волонтери в піар-команду фестивалю — журналісти, фахівці по роботі із засобами масової інформації, з реклами, для активного і різнобічного поширення інформації про фестиваль та його учасників;
— дизайнери, які будуть створювати графічні матеріали для інтернету, для поліграфії, для оформлення залу;
— фотографи та відеооператори, які допоможуть знімати історичні фото і відео про процес підготовки і події самого фестивалю;
— волонтери самого дня фестивалю, які будуть супроводжувати учасників, артистів, гостей, стежити за порядком в холі і самій залі, і так далі.
 
Охочих стати волонтерами фестивалю запрошуємо реєструватися за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1hz79cd6Hw8xTdTwyYN2427zMAARmARwscvAKmHzbFFc/
 
Більше про фестиваль «Гармонія сердець» читайте на сторінці
https://www.facebook.com/garmoniyaserdec2019/
 
Будемо вдячні за поширення інформації!
 
Фестиваль проводиться за підтримки конкурсу соціальних ініціатив «Ми — це місто», який адмініструється громадською організацією «Запоріжжя. Платформа спільніх дій»
 
#гармонія_сердець #angels_zp #імпульс_юа #запоріжжя #МиЦеМісто